Na festivalu Ekofilm bude k vidění to nejlepší z posledního ročníku fotosoutěže Není les jako les

Datum konání: 30. září - 12. října 2019

Letošní ročník mezinárodního filmového festivalu Ekofilm bude v jeho dějišti, na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně hostit výstavu nejlepších fotografií z loňského ročníku fotosoutěže Není les jako les.

Festival Ekofilm se zaměřuje, jak název napovídá, na filmy s environmentální tématikou. Jedná se zároveň o nejstarší mezinárodní filmový festival se zaměřením na snímky o životním prostředí a jeho pořadatelem je Ministerstvo životního prostředí.

Kromě výstavy fotosoutěže FSC láká festival samozřejmě především na zajímavou filmovou produkci. V letošním programu se sešlo celkem 25 zajímavých filmů a dokumentů, které stojí za to vidět. Pokud máte druhý týden v říjnu volno v kalendáři, doporučujeme si tento třídenní festival poznačit a navštívit.

DALŠÍ AKCE

Máte rádi lesy? Chcete se dozvědět více o tom, jak se v nich dá hospodařit přírodě blízce a přitom si zasoutěžit o dřevěné výrobky FSC a poukázky do IKEA? Zastavte…číst dál

V brněnském nákupním centru Galerie Vaňkovka jsou od začátku července k vidění vítězné snímky z loňského ročníku fotosoutěže FSC ČR „Není les jako les“. Celkem devět fotografií (tři nejlepší z každé kategorie) na…číst dál