Přijďte se podívat do brněnské Vaňkovky na nejlepší snímky z fotosoutěže Není les jako les

Datum konání: 1.7. - 12.7. 2019

V brněnském nákupním centru Galerie Vaňkovka jsou od začátku července k vidění vítězné snímky z loňského ročníku fotosoutěže FSC ČR „Není les jako les“. Celkem devět fotografií (tři nejlepší z každé kategorie) na velkoformátových panelech jsme umístili u fontány v samém středu Vaňkovky. Výstava potrvá až do pátku 12. července.

Fotosoutěž „Není les jako les“ patří k největším fotografickým soutěžím s environmentální tématikou v ČR. Zaměřuje se na podporu šetrného a přírodě blízkého lesního hospodaření a zodpovědné spotřeby výrobků ze dřeva. Do loňského, již šestého ročníku zaslali soutěžící přes 3 tisíce fotografií, které soutěžily ve třech kategoriích („Dřevo v ruce,” „Les a strom” a „Lidé v lese,”) o věcné ceny v hodnotě téměř sto tisíc korun.

Další ročník fotosoutěže FSC „Není les jako les“ se bude konat i letos a je jako vždy otevřen všem amatérským i profesionálním fotografům. Pokud máte zájem se ho zúčastnit, nezapomeňte sledovat naše Facebookové stránky nebo web Poznej Dřevo. Bližší informace budou k dispozici již brzy!

DALŠÍ AKCE

Máte rádi lesy? Chcete se dozvědět více o tom, jak se v nich dá hospodařit přírodě blízce a přitom si zasoutěžit o dřevěné výrobky FSC a poukázky do IKEA? Zastavte…číst dál

Letošní ročník mezinárodního filmového festivalu Ekofilm bude v jeho dějišti, na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně hostit výstavu nejlepších fotografií z loňského ročníku fotosoutěže Není les jako les….číst dál