Podzimní roadshows FSC jsou tu! Přijďte si s námi zahrát lesní hru do obchodních domů IKEA

Datum konání: 12. - 19. 10. 2019

Máte rádi lesy? Chcete se dozvědět více o tom, jak se v nich dá hospodařit přírodě blízce a přitom si zasoutěžit o dřevěné výrobky FSC a poukázky do IKEA?

Zastavte se za námi v druhý a třetí říjnový víkend do obchodních domů IKEA po celé ČR. Kromě tradičních lesních omalovánek pro nejmenší si na našem stánku tentokrát budete moci také zahrát interaktivní lesní hru, která prověří vaše orientační schopnosti a dozvíte se díky ní něco více o základních pravidlech šetrného lesního hospodaření.

Soutěžící, kterým se povede hru úspěšně dokončit, dostanou vařečku FSC a poukázku na občerstvení do bufetu IKEA.

Kromě aktivit pro děti budou na místě samozřejmě členové týmu FSC, kteří zájemcům odpoví na veškeré dotazy ohledně přírodě blízkého lesního hospodaření a certifikátu FSC.

Termíny roadshows 2019: (vždy od 10:00 do 17:00)

  • 12.10. - IKEA Ostrava
  • 13.10. - IKEA Brno
  • 18.10. - IKEA Praha, Černý Most
  • 19.10. - IKEA Praha, Zličín

Budeme se na vás těšit!

DALŠÍ AKCE

Letošní ročník mezinárodního filmového festivalu Ekofilm bude v jeho dějišti, na Fakultě sociálních studií Masarykovy univerzity v Brně hostit výstavu nejlepších fotografií z loňského ročníku fotosoutěže Není les jako les….číst dál

V brněnském nákupním centru Galerie Vaňkovka jsou od začátku července k vidění vítězné snímky z loňského ročníku fotosoutěže FSC ČR „Není les jako les“. Celkem devět fotografií (tři nejlepší z každé kategorie) na…číst dál